Zofia Bugajna

MSLGROUP

Kategorie:

Business Development Director, MSLGROUP CEE

Zofia odpowiedna za rozwój biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej główne obowiązki to rozszerzanie współpracy z klientami do poziomu regionalnego, pozyskiwanie nowych zleceń i integracja w ramach Publicis Groupe.

Wcześniej kierowała polskim oddziałem jako dyrektor zarządzająca – wtedy też MSL został uznany za najlepszą firmę doradczą w tej części świata – prestiżowy Holmes Report nadał mu tytuł Najlepszej Firmy Konsultingowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Do agencji dołączyła w 2010 roku, gdzie zbudowała największy obecnie w Polsce dział komunikacji konsumenckiej. Jej doświadczenie obejmuje strategiczne doradztwo dla największych światowych marek, na liście jej klientów znaleźć można P&G, Unilever, NIVEA, Reckitt Benckiser, Pernod Ricard, Coca-Cola, LVMH, Discovery, HJ Heinz, Carlsberg, LG, Volvo, Carrefour, Amazon, Netflix, Ferrero, GSK.

Niezwykle kreatywna i twórcza, prowadzone przez nią kampanie zdobyły ponad 20 nagród i wyróżnień w konkursach takich jak SABRE Awards, IPRA Awards, Golden Drums, European Excellent Award, Impactors czy Creative for Good World Economic Forum.

Przed dołączeniem do MSLGROUP Zofia pracowała dla sieciowych agencji Edelman i Havas. Absolwentka nauk politycznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza, od kilku lat jest wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzi Laboratorium Public Relations. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się także na szkoleniach i warsztatach branżowych. Jest jurorem Pravda Awards, konkursu organizowanego przez Ukraińskie Stowarzyszenie Public Relations.

Miłośniczka sztuki, rocznie odwiedza kilkadziesiąt wystaw i wydarzeń kulturalnych na świecie. Kocha modę, kolekcjonuje kapelusze.

www.mslgroup.pl