Poradnik

Ty, czyli Ktoś – warsztaty z self-brandingu


Pierwszy dzień wiosny przywitał nas na warsztatach na ul. Polnej 11 w ramach kolejnego spotkania „mini See&Say w Idea Hub”. Powiew świeżego spojrzenia na swoje portfolio i podejścia do autoprezentacji zapewnił nam Radek Miklaszewski – wieloletni pracodawca w branży komunikacji marketingowej (m.in. OMD, TBWA, Walk, obecnie Synchro.lab w grupie Jet Line).

Więcej Info

Creative Collaboration – czym jest efektywny networking?


Kolejne spotkanie z cyklu „mini See&Say w Idea Hub” poprowadził Tomek Szymański – założyciel beginning | creative collaboration agency. Przeczytajcie, jakie wnioski na temat budowania relacji i zaufania w biznesie przedstawił Tomek na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia w biznesie.

Więcej Info

5 osób. 5 książek. To wszystko czego potrzebujesz. Lub czego ja potrzebowałem ;)


W ramach cyklu „mini See&Say w Idea Hub” 7 marca odbył się wykład Arka Szulczyńskiego, wieloletniego dyrektora kreatywnego, gorącego wyznawcy Efektywności Kreatywnej i Design Thinking.  Zobacz, co powinieneś/aś przeczytać, jeśli chcesz pracować (nie tylko!) w Kreacji.

Więcej Info

Kiedy mówię, że jestem user experience designerem, ludzie nie mają pojęcia, co to znaczy


Prezentujemy wywiad z Gosią Piernik z SYZYGY Warsaw udzielony dla Gazeta.pl Next. W wywiadzie opowiada m.in. o tym, jak dostała pracę dzięki konsultacjom See&Say.

 

Więcej Info

Nie masz portfolio? Rozwiąż brief! – PR, Event, Social Media


Jeśli jedyną barierą przed konsultacją z ekspertem jest brak doświadczenia, to przychodzimy z pomocą. Opiekunowie nowych kategorii na See&Say – Zofia Bugajna (PR), Dawid Bednarski (Event) i Dawid Szczepaniak (Social Media) stworzyli dla Was briefy, w których opisują zadania, z jakimi mierzą się specjaliści w tych dziedzinach. W każdej kategorii są zaprezentowane 2 tematy do wyboru.

Więcej Info