Program

Już po raz piąty Klub Twórców Reklamy KTR organizuje See&Say – wydarzenie, na którym można zarówno zobaczyć prace młodych zdolnych, jak i tych doświadczonych osób z branży, posłuchać inspirujących wykładów, obejrzeć nagradzane projekty reżyserskie…

Zapraszamy wszystkich 18 listopada 2017 do Centrum Kreatywności, ul. Targowa 56.

W programie V edycji See&Say:

18.11

dzień

(Wymagane zapisy)

10:00-18:00

Przegląd Portfolio (rekrutacja rusza 15.09)

Przy każdej edycji wydarzenia zachęcamy do udziału wszystkich młodych twórców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą kreatywną. Każdy kto dostanie się na konsultacje wyciąga to, co ma najlepszego w swojej teczce i prezentuje na spotkaniu z zasłużonym już gronem ekspertów.
seesay.pl/formularz-zgloszeniowy

10:00-18:00

Warsztaty dla uczestników Przeglądu Portfolio:

10:00-11:30

 

(wkrótce)

18.11

wieczór

(Wszystkie wydarzenia otwarte)

19:00-20:00

Ogłoszenie wyników konkursu Young Creatives Eurobest

W tym roku uczestnicy Young Creatives Eurobest startują w dwóch kategoriach: YC Integrated i Young Planners. Podczas ogłoszenia wyników przedstawimy zespoły, które w ciągu dwóch dni najlepiej poradziły sobie z briefem konkursowym, a co za tym idzie, wyjadą na festiwal Eurobest do Londynu, by zmierzyć się z najlepszymi zespołami z reszty Europy.

20:00-22:00

Saatchi & Saatchi New Directors’ Showcase

Blisko 70 minut artystycznej ekstazy. 27. edycja ikonicznego wydarzenie w Cannes, organizowanego przez Saatchi & Saatchi. Teraz także w Warszawie będzie można zobaczyć starannie wyselekcjonowane filmy, animacje, teledyski młodych reżyserów, zaskakujące świeżością spojrzenia i wagą poruszanych tematów. W tym roku wśród wybranych znalazł się także jeden reżyser z Polski, Michał Marczak.