Kuba Sagan i Łukasz Szyszka

K2

Kategorie:

ŁUKASZ SZYSZKA
DYREKTOR KREATYWNY K2

Jako dyrektor kreatywny K2, Łukasz kieruje zespołami odpowiedzialnymi za rozwój powierzonych firmie projektów – począwszy od zintegrowanych kampanii po projektowanie produktów.  W ciągu ponad 15 lat pracy z markami takimi jak Rolex, Nike, Red Bull, Volvo, Hyundai, Coca-cola i Unilever zdążył zaprzyjaźnić się z digitalem na dobre.

Łukasz skupia się na budowaniu i rozwijaniu marek klientów – pomaga odkrywać ich potrzeby, definiować cele, określać pozycję na rynku i znajdować przestrzeń na adaptację nowych technologii. Doradza największym i najbardziej innowacyjnym firmom w kraju.

Podczas swojego 4-letniego życia w K2 poszerzył portfolio klientów firmy i wzbogacił myślenie o designie, tworząc przełomowe, wielokrotnie nagradzane projekty.

 

KUBA SAGAN
DYREKTOR KREATYWNY K2

Kuba. Z branżą związany od ponad 10 lat. Na swoim koncie ma ponad 35 nagród, w tym 2 zwycięstwa w Cannes Young Creatives. Członek Zarządu Klubu Twórców Reklamy. Uznany za jednego z 10-ciu najzdolniejszych copywriterów młodego pokolenia przez magazyn F5 oraz jednego z 6-ciu najbardziej znaczących młodych liderów w branży reklamowej według magazynu Press. Zasiada w jury polskich i międzynarodowych konkursów kreatywnych, m.in. KTR, Golden Drum, Interference oraz Young Creatives Eurobest. Kuba wierzy w ciężką pracę oraz to, że fundamentem każdej big idea jest prawda. Zarówno wobec siebie, swoich pracowników, jak i samego produktu.

www.k2.pl