onas_linia_1

Zachwycająca ostrość myślenia, powalający warsztat i technika wykonania, zaangażowanie w trakcie wymiany zdań z doświadczonymi rozmówcami, umysł i postawa otwarta na przyjęcie wskazówek i ocen, w końcu – serce do podejmowania kolejnych wyzwań na polu wybranej specjalizacji.

To atrybuty, które ponad setce adeptów wyłonionych w drodze preeliminacji pozwolą zabłysnąć na tym niezwykłym spotkaniu zwanym Przeglądem Portfolio, zdobyć upragnione laury, ale również pozyskać sprzymierzeńców, kolegów, przyszłych przełożonych, czy zleceniodawców.

Dlatego See&Say to nie tylko konsultacje, ale prawdziwe targi pracy, na których młodzi twórcy znajdą ludzi przychylnych ich pracom, a wytrawni eksperci wyłowią osoby, które być może będą mogli pozyskać w swoje szeregi lub do których zgłoszą się ze zleceniem.

To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce skupiające ponad 40 przedstawicieli tak różnych branż kreatywnych naszego kraju. To również wydarzenie, które pomaga zwrócić na siebie oczy szerszej publiczności i środowiska kreatywnego. Najlepsze prace z Przeglądu Portfolio prezentujemy na specjalnym wernisażu, a najwyżej oceniani twórcy mogą bezpłatnie zgłosić swoje prace na organizowany co roku Polski Festiwal Kreatywności KTR.

Osoby wyróżniające się na przeglądzie mogą też liczyć na wsparcie w dalszym rozwoju. Nowych umiejętności i wiedzy nabędą podczas zorganizowanych wizyt studyjnych w agencjach reklamowych i studiach graficznych. Tu zobaczą świat, w który wkraczają, w trochę innym nieznanym im do tej pory świetle. Oprócz tego każdy z ekspertów może zaproponować wybranym przez siebie uczestnikom dodatkowe konsultacje. Przekazywane na tych kilku spotkaniach tajniki pracy i know-how mogą okazać się nieocenionymi wskazówkami na dalszej ścieżce kariery. Wszystkim nam zależy, by młodzi kreatywni mogli jeszcze lepiej robić to, co już potrafią robić dobrze. Wykorzystywać swój talent.

Edukacja, inspiracja i rozwój licznie zebranej braci młodych kreatywnych, to jedne z głównych zadań See&Say. Staramy się, by uczestnicy wynosili z tego wydarzenia jak najwięcej. Wszyscy mogą wziąć udział w otwartych wykładach i spotkaniach poświęconych najnowszym trendom i innowacjom oraz pokazach wideo najlepszych prac ze świata sztuki i reklamy. Poznać legendy, anegdotki i know-how doświadczonych ekspertów, którzy prowadzą prelekcje. Zapisać się na warsztaty wspomagające samozatrudnienie i prowadzenie biznesu. Chcemy ich wzmocnić, by dalej mogli śmiało podążać wybraną przez siebie drogą i byli przygotowani na potyczki w pełnym przygód kreatywnym świecie.

Galeria