Poradnik

See&Say z perspektywy uczestnika – Hanna Dycz


„Przegląd daje przede wszystkim fantastyczną możliwość skonfrontowania swojej pracy z projektantami, których zdanie sobie cenimy, w nieformalnej i bezpośredniej atmosferze.”

Więcej Info

Każdy ma coś do pokazania!


See&Say to właściwie jedyne wydarzenie w Polsce na którym spotykają się przedstawiciele niemal wszystkich obszarów przemysłów kreatywnych. Co to oznacza dla uczestników Przeglądu?

Więcej Info

Nie masz portfolio? Rozwiąż brief! – PR, Event, Social Media


Jeśli jedyną barierą przed konsultacją z ekspertem jest brak doświadczenia, to przychodzimy z pomocą.  Eksperci z kategorii PREventSocial Media  stworzyli dla Was briefy, w których opisują zadania, z jakimi mierzą się specjaliści w tych dziedzinach. W każdej kategorii są zaprezentowane 2 tematy do wyboru.

Więcej Info

Kiedy mówię, że jestem user experience designerem, ludzie nie mają pojęcia, co to znaczy


Prezentujemy wywiad z Gosią Piernik z SYZYGY Warsaw udzielony dla Gazeta.pl Next. W wywiadzie opowiada m.in. o tym, jak dostała pracę dzięki konsultacjom See&Say.

Piotr Jaworowski z SYZYGY Warsaw już po raz kolejny pełni rolę eksperta w See&Say!

Więcej Info

„Co nie styka z młodymi w branży?” – raport


Zapraszamy do zapoznania się z raportem dotyczącym jakości zatrudniania młodych pracowników kreatywnych. Celem publikacji jest rozpoczęcie dyskusji na temat standardów, m.in. jak pracować z młodymi kreatywnymi, jak pozyskiwać najlepszych i wspierać w rozwoju, aby chcieli zostać w branży.

Więcej Info