Sebastian Pańczyk

DOBRO

Kategorie:

DOBRO

Reżyser, ilustrator, designer. Absolwent wydziału rzeźby na wrocławskiej ASP. Wyreżyserował serię „Kórt i Albin” emitowaną w MTV i wyprodukowany przez Canal+ „Niezły kanał”, który otrzymał złoto na festiwalu PromaxBDA i ADC*E oraz został wyróżniony na Festiwalu Animago. Jest twórcą wielokrotnie nagradzanych teledysków do piosenek duetu Fisz Emade, zespołu Voo Voo, SYNY i Dawida Podsiadło. W ostatnich latach wyreżyserował kilkadziesiąt reklam promujących międzynarodowe i krajowe marki, między innymi M&M’s, IKEA, TESCO, ORANGE, CANAL+, ŻUBR, TP, MILLENNIUM BANK, ING, HEYAH, NETIA, TIGER, NC+, 36,6, PLUS, Carrefour, IKEA, McDonald’s.
Jego narracje aktorskie z chirurgiczną dokładnością oddają wszelkie zamierzone niuanse emocji bohaterów. Prezycyjnie dodana dawka celnego humoru stanowi każdorazowo wielką wartość dodaną. Każdy spot Sebastiana to indywidualny charakter i klimat.
Zdobywca licznych nagród na konkursach w Polsce ( KTR, Kreatura ) i za granicą, juror konkursów reklamowych. Jest autorem najbardziej znanych w Polsce postaci reklamowych brand hero, ekspertem od character animation.
Współzałożyciel i dyrektor kreatywny studia Dobro.