Wojtek Dagiel

LVOV

Kategorie:

Wojciech Dagiel ma blisko 20-letnie doświadczenie w pracy w branży reklamowej. Swoją karierę rozpoczynał  w 1996 roku w McCann Erickson. W latach 2004 – 2014 zarządzał działem kreacji w agencjach McCann Warsaw, Publicis i Havas Worldwide Warsaw zdobywając ponad 100 nagród i wyróżnień na najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursach branżowych m.in. Cannes Lions, Golden Drum, Epica, NY Festivals, Effie czy KTR. Był jurorem na festiwalach reklamowych Eurobest, AdStars, KTR, Golden Drum, Złote Orły, New York Festivals. W 2012 roku został nominowany przez magazyn Brief do tytułu „Człowiek Reklamy 2012”.

Od 2014 współzałożyciel i współwłaściciel agencji LVOV, która w pierwszym roku działalności zdobyła GRAND PRIX na konkursie Golden Drum oraz nagrody i wyróżnienia na konkursach KTR, AdStars I Epica. Agencja LVOV została również uhonorowana tytułem “Debiut Roku” przez magazyn Press.

Wojciech Dagiel jest również aktywnym członkiem zarządu Klubu Twórców Reklamy oraz pomysłodawcą i współtwórcą przeglądu portfolio See&Say.

lvov.pl