onas_linia_1

See&Say: Makers Day

To dzień dla tych, którzy z powodu swojej wszechstronności jeszcze nie wiedzą który obszar branży najbardziej ich interesuje. Program tego dnia skonstruowany został tak, by przybliżyć pracę w agencjach reklamowych, eventowych i PR, a także w domach mediowych, produkcyjnych i działach marketingu dużych marek. Żeby zgłosić się do See&Say: Makers nie musisz mieć ani portfolio, ani doświadczenia. Wystarczy, że masz chęci do działania i wypełnisz krótki formularz, który odpowie na kilka pytań odnośnie Twoich branżowych zainteresowań.

Krok 1: Formularz

Jeżeli podjąłeś już decyzję o zgłoszeniu czas na wypełnienie formularza. Jest on bardzo prosty i zbiera tylko potrzebne informacje. Chcemy poznać Ciebie, Twoje mocne strony, doświadczenie oraz to jaki jesteś i jak myślisz. W formularzu nie ma złych odpowiedzi. Ma on tylko pomóc nam i ekspertom przygotować się na spotkanie z Tobą 🙂

Krok 2: Wybór ekspertów i warsztatów

Wszyscy uczestnicy See&Say: Makers po 18 stycznia dostaną od nas maila z linkiem do formularza. Tam będziesz mógł wybrać ekspertów, z którymi chcesz porozmawiać. Poprosimy Cię byś ułożył kilku ekspertów w hierarchii zaczynając od osoby, z którą najbardziej chcesz porozmawiać. Układając harmonogram rozmów bierzemy pod uwagę Twoje preferencje i w pierwszej kolejności planujemy rozmowy z tymi, których umieściłeś najwyżej na liście. Może zdarzyć się, że nie uda nam się zapewnić Ci spotkania wszystkich wybranych ekspertów (planowanie kilkuset konsultacji to ogromne wyzwanie logistyczne). Ale jeśli tak się zdarzy, widząc Twoje odpowiedzi z formularza, sami zasugerujemy Ci spotkanie z kimś, kogo powienieneś poznać. W ten sposób odbędziesz minimum trzy wartościowe spotkania.

Krok 3: Harmonogram

Na tydzień przed See&Say dostaniesz od nas harmonogram warsztatów, godzin rozmów i nazwiska ekspertów. W tym momencie nie jesteśmy już w stanie nic zmienić, bo cały dzień See&Say to ogromna układanka, w której każdy element jest od siebie zależny. Jeżeli okaże się, że nie możesz przyjść na którąś z rozmów – koniecznie daj nam znać, żebyśmy mogli uprzedzić eksperta. Eksperci także dostają swoje harmonogramy z listą uczestników, dlatego zapoznają się z odpowiedziami z Twojego formularza już wcześniej.

Krok 4: Przegląd

W dniu See&Say: Makers (czyli 31 stycznia 2020) przyjdź na miejsce trochę wcześniej i przygotuj się do warsztatów i rozmów. Musisz mieć ze sobą swój komputer – przyda na warsztatach. Same rozmowy z ekspertami przebiegają następująco – na chwilę przed wyznaczoną godziną rozmowy prosimy Cię o bycie w gotowości, gdy poprzednia osoba kończy swoją konsultację, prowadzimy Cię do stolika eksperta. Ważne żebyś był czujny i nasłuchiwał swojego nazwiska. W najgorętszych godzinach odbywa się kilkadziesiąt rozmów jednocześnie – to naprawdę duże zamieszanie 🙂

Galeria