Nurtują Cie pytania dotyczące tegorocznej edycji See&Say? Dowiedz sie więcej o Creators Day i Makers Day. A zanim wypełnisz formularz, przeczytaj instrukcje!

 

Co to jest See&Say?

See&Say to święto szeroko rozumianej kreatywności. Tegoroczna edycja odbywa się w nowej formule – przygotowaliśmy dwudniowy program, w którym odnajdą się zarówno młodzi twórcy, mający już pierwsze prace w portfolio, jak i osoby, które jeszcze nie skrystalizowały swoich zawodowych zainteresowań, poszukujące inspiracji i branżowych wskazówek.

See&Say: Creators Day

To dzień dla młodych twórców, którzy tworzą w co najmniej jednej z 14 kreatywnych kategorii. Żeby zgłosić się do See&Say: Creators musisz wysłać link, pod którym znajdziemy Twoje prace. Może to być Twoja strona internetowa, link do Behance lub portfolio zawieszone w chmurze

PRZECZYTAJ INSTRUKCJĘ – CREATORS KROK PO KROKU

See&Say: Makers Day

To dzień dla tych, którzy z powodu swojej wszechstronności jeszcze nie wiedzą który obszar branży najbardziej ich interesuje. Program tego dnia skonstruowany został tak, by przybliżyć pracę w agencjach reklamowych, eventowych i PR, a także w domach mediowych, produkcyjnych i działach marketingu dużych marek.

Żeby zgłosić się do See&Say: Makers nie musisz mieć ani portfolio, ani doświadczenia. Wystarczy, że masz chęci do działania i wypełnisz krótki formularz, który odpowie na kilka pytań odnośnie Twoich branżowych zainteresowań.

 

PRZECZYTAJ INSTRUKCJE – MAKERS KROK PO KROKU