Formularz dodatkowy

(proszę zamieścić link do portfolio/prac. Przyjmujemy jedynie internetowe odnośniki, więc jeżeli jeszcze nie masz swojego portfolio w sieci, wyślij link do portfolio zamieszczonego w chmurze)

Mojej uczelni nie ma na liście


wybór max 4 z listy 17 kategorii
EventPRSocial mediaCreative WritingModaAudioGraphic DesignProduct DesignIlustracjaFotografiaReklamaCopywritingAnimacjaCreative TechnologyInstalacja/VideoinstalacjaGraVideoTypografia

(proszę wybrać maksymalnie 4 kategorie do konsultacji, zgodnie z przedstawionym portfolio - ZOBACZ OPISY KATEGORII)
Oświadczenia:

* Zapoznałam/-em się i akceptuję Regulamin Programu Edukacyjnego See&Say i zgłaszam swój udział w tym Programie na zasadach określonych w Regulaminie Programu Edukacyjnego See&Say.

Chcemy pozostać z Tobą w kontakcie i móc informować Cię o wydarzeniach, warsztatach i innych ofertach, które przygotowujemy dla Ciebie my i nasi partnerzy (członkowie SAR i partnerzy See&Say).

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR drogą elektroniczną, na podany przez mnie adres mailowy informacji handlowych, w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną, o warsztatach, szkoleniach, konferencjach i innych wydarzeniach organizowanych przez SAR.
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres mailowy, informacji handlowych (w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną), o warsztatach, szkoleniach, konferencjach i innych wydarzeniach organizowanych przez członków stowarzyszonych w Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR (których lista jest dostępna na stronie http://portfolio.sar.org.pl/agencje/).
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres mailowy, informacji handlowych (w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną) o usługach i produktach (w szczególności specjalnych ofert handlowych dedykowanych dla osób biorących udział w Programie See&Say), partnerów współpracujących ze Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR w związku z realizacją Programu See&Say.
* - pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10, 00-732 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji celów Programu See&Say, oraz w celu przesyłania informacji handlowej SAR, członków i partnerów SAR jeśli wyraziłeś na to zgodę. Szczegółowe postanowienia dotyczące Programu, w tym w szczególności katalog Twoich uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Programu Edukacyjnego See&Say.