onas_linia_1

See&Say: Creators to wydarzenie skierowane młodych twórców, którzy działają w co najmniej jednej z 14 kreatywnych kategorii.  Zgłaszając się do See&Say wyślij link, pod którym znajdą się Twoje prace. Może to być: strona internetowa, link do Behance lub portfolio zawieszone w chmurze.

Ponad 150 młodych twórców wyłonionych w drodze preeliminacji będzie miało okazje skonsultować swoje prace w trakcie indywidualnych rozmów z ekspertami i praktykami z branży. Tego dnia weźmiesz też udział w warsztatach i szkoleniach.

Ale See&Say to nie tylko konsultacje i warsztaty. To też prawdziwe targi pracy, w trakcie których przychylni Twoim pracom eksperci z branży pomogą Ci zaplanować kolejne kroki w karierze a być może zaproponuje staż, pracę lub zlecenie.

To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce skupiające ponad 40 przedstawicieli tak różnych branż kreatywnych naszego kraju. To również wydarzenie, które pomaga zwrócić na siebie oczy szerszej publiczności i środowiska kreatywnego. Najlepsze prace z Przeglądu Portfolio prezentujemy na specjalnym wernisażu, a najwyżej oceniani twórcy mogą bezpłatnie zgłosić swoje prace na organizowany co roku Polski Festiwal Kreatywności KTR.

Osoby wyróżniające się na przeglądzie mogą też liczyć na wsparcie w dalszym rozwoju. Nowych umiejętności i wiedzy nabędą podczas zorganizowanych wizyt studyjnych w agencjach reklamowych i studiach graficznych. Tu zobaczą świat, w który wkraczają, w trochę innym nieznanym im do tej pory świetle. Oprócz tego każdy z ekspertów może zaproponować wybranym przez siebie uczestnikom dodatkowe konsultacje. Przekazywane na tych kilku spotkaniach tajniki pracy i know-how mogą okazać się nieocenionymi wskazówkami na dalszej ścieżce kariery. Wszystkim nam zależy, by młodzi kreatywni mogli jeszcze lepiej robić to, co już potrafią robić dobrze. Wykorzystywać swój talent.

Edukacja, inspiracja i rozwój licznie zebranej braci młodych kreatywnych, to jedne z głównych zadań See&Say. Staramy się, by uczestnicy wynosili z tego wydarzenia jak najwięcej. Wszyscy mogą wziąć udział w otwartych wykładach i spotkaniach poświęconych najnowszym trendom i innowacjom oraz pokazach wideo najlepszych prac ze świata sztuki i reklamy. Poznać legendy, anegdotki i know-how doświadczonych ekspertów, którzy prowadzą prelekcje. Zapisać się na warsztaty wspomagające samozatrudnienie i prowadzenie biznesu. Chcemy ich wzmocnić, by dalej mogli śmiało podążać wybraną przez siebie drogą i byli przygotowani na potyczki w pełnym przygód kreatywnym świecie.

Galeria